snottychan

snottychan
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 90% A Clockwork Orange (1971) - Rated 09 Jun 2015
61 47% School of Rock (2003) - Rated 09 Jun 2015
72 67% Django Unchained (2012) - Rated 09 Jun 2015
87 88% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 09 Jun 2015
38 24% The Invention of Lying (2009) - Rated 09 Jun 2015
84 85% Corpse Bride (2005) - Rated 09 Jun 2015
59 44% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Jun 2015
91 96% Heathers (1989) - Rated 09 Jun 2015
66 53% Zodiac (2007) - Rated 02 Jun 2015
77 74% 28 Days Later (2002) - Rated 02 Jun 2015