snowyjules

snowyjules
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 16 Feb 2021
86 64% Stranger Things (2016) - Rated 16 Feb 2021
90 85% She-Ra and the Princesses of Power (2018) - Rated 16 Feb 2021
100 97% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 16 Feb 2021
70 25% WALL·E (2008) - Rated 16 Feb 2021
95 93% A Series of Unfortunate Events (2017) - Rated 16 Feb 2021
87 72% WandaVision (2021) - Rated 16 Feb 2021
87 72% Beetlejuice (1988) - Rated 16 Feb 2021
90 85% Spirited Away (2001) - Rated 16 Feb 2021
35 6% Garfield (2004) - Rated 16 Feb 2021