snttgr

snttgr
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2020
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 75% Inception (2010) - Rated 27 Mar 2020
80 35% Gravity (2013) - Rated 27 Mar 2020
87 65% The Matrix (1999) - Rated 27 Mar 2020
77 25% Pacific Rim (2013) - Rated 27 Mar 2020
70 15% The Golden Compass (2007) - Rated 27 Mar 2020
85 50% Whiplash (2014) - Rated 27 Mar 2020
30 5% Top Gun (1986) - Rated 27 Mar 2020
85 50% Lord of War (2005) - Rated 27 Mar 2020
100 95% Interstellar (2014) - Rated 27 Mar 2020
91 85% Tron: Legacy (2010) - Rated 27 Mar 2020