snx

snx
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Mare of Easttown (2021) - Rated 14 Sep 2022
95 85% The Worst Person in the World (2021) - Rated 14 Sep 2022
90 68% All About My Mother (1999) - Rated 14 Sep 2022
95 85% (1963) - Rated 14 Sep 2022
90 68% Game of Thrones (2011) - Rated 14 Sep 2022
87 55% Uncut Gems (2019) - Rated 14 Sep 2022
90 68% Dancer in the Dark (2000) - Rated 14 Sep 2022
40 10% Pera Palas'ta Gece Yarisi (2022) - Rated 14 Sep 2022
90 68% Severance (2022) - Rated 14 Sep 2022
75 38% Free Guy (2021) - Rated 14 Sep 2022