socialamoeba

socialamoeba
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 80% Pride & Prejudice (2005) - Rated 12 Dec 2007
98 93% The Boondock Saints (1999) - Rated 12 Dec 2007
97 86% Finding Nemo (2003) - Rated 12 Dec 2007
98 93% Serenity (2005) - Rated 12 Dec 2007
99 99% Garden State (2004) - Rated 12 Dec 2007
98 93% Donnie Darko (2001) - Rated 12 Dec 2007
95 75% Idle Hands (1999) - Rated 12 Dec 2007
96 80% The Virgin Suicides (2000) - Rated 12 Dec 2007
98 93% Secretary (2002) - Rated 12 Dec 2007
98 93% Amélie (2001) - Rated 12 Dec 2007