We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

socksdelune

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2021

Location: USA

more Recent Ratings

Check out socksdelune's...

85 36% Hard Candy (2006) - Sep 09, 2021
90 59% A Quiet Place (2018) - Sep 09, 2021
85 36% Spider-Man 2 (2004) - Sep 09, 2021
60 5% Gone Girl (2014) - Sep 09, 2021
50 1% Funny Games (2008) - Sep 09, 2021
85 36% 28 Days Later (2002) - Sep 09, 2021
65 13% Napoleon Dynamite (2004) - Sep 09, 2021
95 80% Jurassic Park (1993) - Sep 09, 2021
95 80% 127 Hours (2010) - Sep 09, 2021
90 59% Get Out (2017) - Sep 09, 2021