sofrimiento

sofrimiento
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2018
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 16% Oldboy (2003) - Rated 24 Jul 2018
80 76% Call Me by Your Name (2017) - Rated 24 Jul 2018
50 16% The Handmaiden (2016) - Rated 24 Jul 2018
70 52% The Skin I Live In (2011) - Rated 24 Jul 2018
75 62% The Castle (1997) - Rated 24 Jul 2018
85 86% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 14 Jun 2018
85 86% Blade Runner (1982) - Rated 08 Jun 2018
60 31% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 08 Jun 2018
55 25% Alien: Covenant (2017) - Rated 08 Jun 2018
80 76% Icarus (2017) - Rated 08 Jun 2018