sohatabasi

sohatabasi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 19 May 2011
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 35% The Shining (1980) - Rated 19 May 2011
15 25% The Da Vinci Code (2006) - Rated 19 May 2011
55 75% The Others (2001) - Rated 19 May 2011
60 85% Romeo + Juliet (1996) - Rated 19 May 2011
10 10% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 19 May 2011
50 55% Stuart Little (1999) - Rated 19 May 2011
50 55% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 19 May 2011
50 55% The Last Samurai (2003) - Rated 19 May 2011
10 10% The Omen (2006) - Rated 19 May 2011
80 95% Cast Away (2000) - Rated 19 May 2011