Soheil.Mlk

soheilmlk
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 01 May 2021
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 22% In Dubious Battle (2016) - Rated 05 Dec 2023
75 61% The Killer (2023) - Rated 17 Nov 2023
15 0% Talk to Me (2023) - Rated 09 Nov 2023
40 3% 47 Ronin (2013) - Rated 06 Nov 2023
75 61% The Intern (2015) - Rated 07 Sep 2023
75 61% The Martian (2015) - Rated 30 Aug 2023
60 14% Black Book (2006) - Rated 27 Aug 2023
78 78% Enemy at the Gates (2001) - Rated 18 Aug 2023
73 46% The Stanford Prison Experiment (2015) - Rated 25 Jul 2023
73 46% Legend (2015) - Rated 13 Jul 2023