soiaree

soiaree
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 10% Pitch Perfect (2012) - Rated 18 Jul 2018
40 2% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 18 Jul 2018
88 56% Interstellar (2014) - Rated 18 Jul 2018
55 4% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 18 Jul 2018
80 31% La La Land (2016) - Rated 18 Jul 2018
85 47% Grease (1978) - Rated 18 Jul 2018
82 40% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 18 Jul 2018
79 23% Snowpiercer (2014) - Rated 18 Jul 2018
88 56% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 18 Jul 2018
82 40% American Hustle (2013) - Rated 18 Jul 2018