solaga

solaga
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

90 46% True Grit (2010) - Rated 18 May 2019
50 3% Inception (2010) - Rated 01 Apr 2019
95 78% Drive (2011) - Rated 30 Mar 2019
90 46% Climax (2018) - Rated 30 Mar 2019
80 14% Black Swan (2010) - Rated 07 Dec 2018
80 14% Million Dollar Baby (2004) - Rated 07 Dec 2018
100 92% Spring Breakers (2013) - Rated 07 Dec 2018
90 46% Chevalier (2015) - Rated 07 Dec 2018
90 46% Dogtooth (2009) - Rated 07 Dec 2018
90 46% Attenberg (2010) - Rated 07 Dec 2018