soliddaze

soliddaze
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 29 Oct 2016
65 42% House of Flying Daggers (2004) - Rated 29 Oct 2016
100 98% Lost in Translation (2003) - Rated 29 Oct 2016
10 5% Don Jon (2013) - Rated 29 Oct 2016
65 42% Interstellar (2014) - Rated 29 Oct 2016
80 70% Garden State (2004) - Rated 29 Oct 2016
90 87% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 29 Oct 2016
85 78% Spy (2015) - Rated 29 Oct 2016
65 42% Somewhere (2010) - Rated 29 Oct 2016
70 53% Blue Valentine (2010) - Rated 29 Oct 2016