soloe

soloe
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 41% The Amazing Spider-Man (1977) - Rated 03 Aug 2012
98 99% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 03 Aug 2012
48 20% Everlasting Moments (2008) - Rated 12 May 2012
11 0% Twilight (2008) - Rated 21 Apr 2012
23 3% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 21 Apr 2012
15 1% From Paris with Love (2010) - Rated 21 Apr 2012
18 2% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 21 Apr 2012
25 5% The Birth of a Nation (1915) - Rated 21 Apr 2012
29 6% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 21 Apr 2012
33 8% Gigantic (2008) - Rated 21 Apr 2012