solosolo

solosolo
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2014
Location: new york, ny, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 55% The Green Mile (1999) - Rated 25 Jul 2014
95 55% Frozen (2010) - Rated 25 Jul 2014
95 55% Wag the Dog (1997) - Rated 25 Jul 2014
100 91% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 25 Jul 2014
95 55% Juno (2007) - Rated 25 Jul 2014
100 91% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 25 Jul 2014
95 55% Panic Room (2002) - Rated 25 Jul 2014
95 55% Syriana (2005) - Rated 25 Jul 2014
95 55% White Men Can't Jump (1992) - Rated 25 Jul 2014
95 55% The Terminal (2004) - Rated 25 Jul 2014