solzerid

solzerid
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 35% Sherlock Holmes (2009) - Rated 21 Mar 2020
75 52% Pacific Rim (2013) - Rated 21 Mar 2020
75 52% White Noise (2005) - Rated 21 Mar 2020
100 96% Event Horizon (1997) - Rated 21 Mar 2020
40 13% District 9 (2009) - Rated 21 Mar 2020
90 84% The Fog (1980) - Rated 21 Mar 2020
40 13% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 21 Mar 2020
40 13% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 21 Mar 2020
80 65% Airplane! (1980) - Rated 21 Mar 2020
50 17% Thor (2011) - Rated 21 Mar 2020