somebadgers

somebadgers
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2012
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Event Horizon (1997) - Rated 03 Apr 2012
87 63% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 02 Apr 2012
81 31% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 02 Apr 2012
59 10% Titanic (1997) - Rated 02 Apr 2012
92 81% The Fifth Element (1997) - Rated 02 Apr 2012
73 20% She and Her Cat (1999) - Rated 02 Apr 2012
93 85% Welcome to Dongmakgol (2005) - Rated 02 Apr 2012
86 56% Trainspotting (1996) - Rated 02 Apr 2012
73 20% The Host (2006) - Rated 21 Mar 2012
84 46% Dark City (1998) - Rated 21 Mar 2012