somecolder

somecolder
Movie Buff - 303 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 79% Her (2013) - Rated 23 Mar 2014
46 20% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Mar 2014
56 35% Yes Man (2008) - Rated 18 Mar 2014
30 7% The Hangover Part II (2011) - Rated 18 Mar 2014
76 67% The World's End (2013) - Rated 18 Mar 2014
51 29% Cool Runnings (1993) - Rated 18 Mar 2014
77 69% The Lion King (1994) - Rated 18 Mar 2014
14 1% The Mist (2007) - Rated 18 Mar 2014
35 10% The Butterfly Effect (2004) - Rated 18 Mar 2014
43 18% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 18 Mar 2014