somedude

somedude
Movie Buff - 426 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 20% Scent of a Woman (1992) - Rated 28 Sep 2013
70 62% Up (2009) - Rated 28 Sep 2013
80 87% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 28 Sep 2013
55 20% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 28 Sep 2013
60 33% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Sep 2013
55 20% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 28 Sep 2013
65 49% The Simpsons Movie (2007) - Rated 28 Sep 2013
75 74% Gladiator (2000) - Rated 28 Sep 2013
45 5% The Cable Guy (1996) - Rated 28 Sep 2013
65 49% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 28 Sep 2013