sominom

sominom
Movie Buff - 417 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2013

more Recent Ratings

90 78% The Dance of Reality (2013) - Rated 01 Oct 2015
95 92% The Hunt (2012) - Rated 13 Aug 2015
95 92% Caché (2005) - Rated 13 Aug 2015
100 98% The Great Beauty (2013) - Rated 13 Aug 2015
95 92% Incendies (2010) - Rated 07 Jan 2015
100 98% The Visitors (1993) - Rated 07 Jan 2015
90 78% Don Jon (2013) - Rated 21 Nov 2014
100 98% Borgman (2013) - Rated 25 Jun 2014
95 92% Black Mirror (2011) - Rated 24 Mar 2014
85 64% Import Export (2007) - Rated 24 Mar 2014