sondraro

sondraro
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% Models (1999) - Rated 06 Dec 2014
99 89% Paradise: Faith (2012) - Rated 06 Dec 2014
100 98% Paradise: Love (2012) - Rated 06 Dec 2014
99 89% Paradise: Hope (2013) - Rated 06 Dec 2014
88 51% La Notte (1961) - Rated 06 Dec 2014
75 29% Groundhog Day (1993) - Rated 26 Nov 2014
99 89% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 26 Nov 2014
70 24% Children of Men (2006) - Rated 26 Nov 2014
99 89% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 26 Nov 2014
90 62% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 26 Nov 2014