songulsoysal

songulsoysal
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out songulsoysal's...

28 3% Kvinden i buret (2013) - Rated 21 Sep 2016
90 71% The Bridge (2011) - Rated 05 May 2016
58 10% Funny Games (2008) - Rated 27 Apr 2016
89 57% Mystery Train (1989) - Rated 17 Apr 2016
80 28% Suffragette (2015) - Rated 23 Jan 2016
90 71% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 10 Jan 2016
86 42% Ex Machina (2015) - Rated 09 Jan 2016
73 17% Dead Man (1995) - Rated 08 Jan 2016
95 89% The Hateful Eight (2015) - Rated 07 Jan 2016
92 82% Fireworks (1997) - Rated 03 Jan 2016