sonj

sonj
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% The Social Network (2010) - Rated 15 Jun 2016
80 70% Milk (2008) - Rated 15 Jun 2016
85 82% 12 Angry Men (1957) - Rated 15 Jun 2016
80 70% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 15 Jun 2016
90 92% American History X (1998) - Rated 15 Jun 2016
85 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 15 Jun 2016
80 70% Secrets & Lies (1996) - Rated 15 Jun 2016
70 47% A Beautiful Mind (2001) - Rated 15 Jun 2016
85 82% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 15 Jun 2016
85 82% The Graduate (1967) - Rated 15 Jun 2016