sophiamoon

sophiamoon
Movie Buff - 338 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2009
Location: Greensboro, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 15% The Interview (2014) - Rated 26 Dec 2014
35 11% Into the Woods (2014) - Rated 26 Dec 2014
80 55% Awakenings (1990) - Rated 25 Dec 2014
60 21% Casper (1995) - Rated 25 Dec 2014
80 55% (500) Days of Summer (2009) - Rated 25 Dec 2014
85 71% The Boondock Saints (1999) - Rated 25 Dec 2014
25 9% Mission: Impossible (1996) - Rated 25 Dec 2014
85 71% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 25 Dec 2014
85 71% WarGames (1983) - Rated 25 Dec 2014
75 43% Machete (2010) - Rated 25 Dec 2014