sorrentino31

sorrentino31
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 6% Down by Law (1986) - Rated 20 Jul 2020
90 40% 5 Fingers (1952) - Rated 19 Jul 2020
85 22% Palo Alto (2014) - Rated 19 Jul 2020
95 62% Walk the Line (2005) - Rated 19 Jul 2020
100 87% Capharnaüm (2018) - Rated 19 Jul 2020
100 87% The Young Pope (2016) - Rated 19 Jul 2020
100 87% Loro 2 (2018) - Rated 19 Jul 2020
100 87% Loro (2018) - Rated 19 Jul 2020
100 87% Youth (2015) - Rated 19 Jul 2020
100 87% The Great Beauty (2013) - Rated 19 Jul 2020