sorrowd

sorrowd
Film Freak - 596 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies

more Recent Ratings

62 15% Road Trip (2000) - Rated 28 Feb 2016
75 63% Pineapple Express (2008) - Rated 28 Feb 2016
79 72% Rain Man (1988) - Rated 28 Feb 2016
68 32% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 28 Feb 2016
84 85% Outbreak (1995) - Rated 28 Feb 2016
79 72% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 28 Feb 2016
91 95% Avatar (2009) - Rated 28 Feb 2016
80 76% The Terminator (1984) - Rated 27 Feb 2016
75 63% The Hunger Games (2012) - Rated 27 Feb 2016
67 28% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 27 Feb 2016