sortsol

sortsol
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2020
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 08 Feb 2020
90 72% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 30 Jan 2020
88 55% BlacKkKlansman (2018) - Rated 24 Jan 2020
90 72% Sherlock (2010) - Rated 20 Jan 2020
36 2% Tall Girl (2019) - Rated 20 Jan 2020
67 17% Riverdale (2017) - Rated 20 Jan 2020
84 37% Anastasia (1997) - Rated 20 Jan 2020
64 12% Once Upon a Time (2011) - Rated 20 Jan 2020
59 7% The Knight Before Christmas (2019) - Rated 20 Jan 2020
81 32% Carmen Sandiego (2019) - Rated 20 Jan 2020