sosenka

sosenka
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
Location: Silesia, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

18 15% Chernobyl Diaries (2012) - Rated 21 Oct 2012
69 56% The Uninvited (2009) - Rated 21 Oct 2012
83 83% The Prestige (2006) - Rated 22 Sep 2012
71 60% Memento (2001) - Rated 22 Sep 2012
90 95% Ted (2012) - Rated 22 Sep 2012
64 51% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 05 Sep 2012
82 80% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 01 Sep 2012
85 86% Shark Tale (2004) - Rated 01 Sep 2012
75 68% Toy Story (1995) - Rated 01 Sep 2012
73 63% Burlesque (2010) - Rated 01 Sep 2012