sotiris

sotiris
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2015
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 33% La Promesse (1996) - Rated 12 Nov 2015
95 84% After Hours (1985) - Rated 11 Nov 2015
92 59% Pineapple Express (2008) - Rated 10 Oct 2015
95 84% La Cabina (1972) - Rated 19 Sep 2015
88 33% Blow-Up (1966) - Rated 19 Sep 2015
92 59% The King of Comedy (1982) - Rated 15 Sep 2015
93 69% The Master (2012) - Rated 15 Sep 2015
93 69% Goodfellas (1990) - Rated 15 Sep 2015
92 59% Drugstore Cowboy (1989) - Rated 15 Sep 2015
96 93% The Tenant (1976) - Rated 15 Sep 2015