SouthernBoss

southernboss
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 97% Smoke (1995) - Rated 11 Jun 2021
80 79% Misery (1990) - Rated 11 Jun 2021
26% Rocky (1976) - Rated 11 Jun 2021
90 88% Shaun of the Dead (2004) - Rated 11 Jun 2021
60 73% Big Fish (2003) - Rated 11 Jun 2021
50 64% The Legend of Drunken Master (1994) - Rated 11 Jun 2021
90 88% The Hateful Eight (2015) - Rated 11 Jun 2021
30 50% For Your Eyes Only (1981) - Rated 10 Jun 2021
8% Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Rated 10 Jun 2021
10 41% Along Came a Spider (2001) - Rated 10 Jun 2021