sovietjams

sovietjams
Film Freak - 751 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2012
Location: Athens, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 74% Young Adult (2011) - Rated 05 Dec 2012
86 87% The Shining (1980) - Rated 09 Aug 2012
76 47% Tropic Thunder (2008) - Rated 09 Aug 2012
86 87% Russian Ark (2002) - Rated 02 Aug 2012
79 61% Rounders (1998) - Rated 20 Jul 2012
82 71% Valhalla Rising (2010) - Rated 20 Jul 2012
88 92% Heima (2007) - Rated 19 Jun 2012
64 12% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 18 Jun 2012
79 61% Prometheus (2012) - Rated 15 Jun 2012
84 79% Lolita (1962) - Rated 11 Jun 2012