Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
spaarzwaerg

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Dec 29, 2018

Location: Switzerland

Bio: I love films
more Recent Ratings
Check out spaarzwaerg's...
82 56% Cold Mountain (2003) - Dec 30, 2018
83 65% Good Will Hunting (1997) - Dec 29, 2018
83 65% Children of Men (2006) - Dec 29, 2018
83 65% Easy A (2010) - Dec 29, 2018
76 29% Troy (2004) - Dec 29, 2018
85 80% Public Enemies (2009) - Dec 29, 2018
85 80% The King's Speech (2010) - Dec 29, 2018
89 92% Dogville (2003) - Dec 29, 2018
79 33% The Patriot (2000) - Dec 29, 2018
84 70% The Matrix (1999) - Dec 29, 2018