spagetifarm

spagetifarm
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% London Spy (2015) - Rated 16 Aug 2020
85 25% The Blacklist (2013) - Rated 16 Aug 2020
98 75% Crazy Rich Asians (2018) - Rated 16 Aug 2020
85 25% Weeds (2005) - Rated 16 Aug 2020
100 90% Euphoria (2019) - Rated 16 Aug 2020
95 65% The OA (2016) - Rated 16 Aug 2020
90 50% Black Swan (2010) - Rated 16 Aug 2020
85 25% Stranger Things (2016) - Rated 16 Aug 2020
80 5% Secret City (2016) - Rated 16 Aug 2020
100 90% Sense8 (2015) - Rated 16 Aug 2020