spathicledge

spathicledge
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2019
Location: PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Ratings 1 to 10.
I like horror. I don't especially like movies.

more Recent Ratings

72% Session 9 (2001) - Rated 21 May 2023
86% 24 Hour Party People (2002) - Rated 21 May 2023
86% Hinterlands (2016) - Rated 21 May 2023
32% Aliens (1986) - Rated 21 May 2023
55% Nasty Quacks (1945) - Rated 21 May 2023
72% #eatpretty (2018) - Rated 21 May 2023
32% Consommé (2015) - Rated 21 May 2023
72% Light Is Waiting (2007) - Rated 21 May 2023
32% One Froggy Evening (1955) - Rated 21 May 2023
96% Possibly in Michigan (1983) - Rated 21 May 2023