spatiu

spatiu
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2010
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% American Hustle (2013) - Rated 01 Mar 2014
80 54% The Mist (2007) - Rated 25 Feb 2014
50 4% Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) - Rated 22 Feb 2014
85 74% The Lego Movie (2014) - Rated 16 Feb 2014
80 54% Filth (2014) - Rated 12 Feb 2014
60 12% Ender's Game (2013) - Rated 08 Feb 2014
65 17% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 08 Feb 2014
70 27% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 27 Jan 2014
70 27% Justice League: War (2014) - Rated 26 Jan 2014
90 87% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 11 Jan 2014