spchaplin
Recent Ratings
Check out spchaplin's...
70 31% | The Town (2010) - Rated 28 Apr 2018 |
90 75% | Into the Wild (2007) - Rated 28 Apr 2018 |
20 21% | American Pie 2 (2001) - Rated 28 Apr 2018 |
70 31% | The Village (2004) - Rated 28 Apr 2018 |
82 64% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 28 Apr 2018 |
78 51% | The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Apr 2018 |
90 75% | Nightcrawler (2014) - Rated 28 Apr 2018 |
20 21% | The Ring Two (2005) - Rated 28 Apr 2018 |
65 26% | The Descendants (2011) - Rated 28 Apr 2018 |
92 87% | Dallas Buyers Club (2013) - Rated 28 Apr 2018 |