Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
davidysteph

Cinema Addict - 1157 Film Ratings

Member Since: Feb 13, 2012

Location: Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands

Age: 30

more Recent Ratings
94 98% The Vietnam War (2017) - Oct 02, 2020
62 74% Mongol (2007) - Sep 01, 2020
40 50% Ghosts of Cité Soleil (2006) - Sep 01, 2020
35 43% The Secret of NIMH (1982) - Sep 01, 2020
52 61% That Mitchell and Webb Look (2006) - Sep 01, 2020
0% Bill Hicks: Sane Man (1989) - Feb 02, 2020
58 68% Debbie Does Dallas (1978) - Jan 02, 2020
50 59% Body Heat (1981) - Jan 02, 2020
39 48% Alice in Wonderland (1976) - Jan 02, 2020
30 36% Behind the Green Door (1972) - Jan 02, 2020