We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

spdfnc

spdfnc width="104" height="110"

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2019

Location: Italy

more Recent Ratings

80 68% Fury (2014) - Dec 08, 2019
60 4% Jumper (2008) - Dec 08, 2019
75 40% The Hunger Games (2012) - Dec 08, 2019
65 13% The Hangover Part II (2011) - Dec 08, 2019
85 90% Brazil (1985) - Dec 08, 2019
80 68% Black Hawk Down (2001) - Dec 08, 2019
70 22% 21 (2008) - Dec 08, 2019
85 90% Intouchables (2011) - Dec 08, 2019
75 40% Mrs. Doubtfire (1993) - Dec 08, 2019
75 40% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Dec 08, 2019