special

special
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2020
Location: Canada
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 Salvation (2017) - Rated 10 Jun 2020
80 Leverage (2008) - Rated 10 Jun 2020
80 Galavant (2015) - Rated 10 Jun 2020
80 Revenge (2011) - Rated 10 Jun 2020
0 Orange Is the New Black (2013) - Rated 10 Jun 2020
90 The 100 (2014) - Rated 10 Jun 2020
90 Alice (2009) - Rated 10 Jun 2020
0 The Wire (2002) - Rated 10 Jun 2020
0 Westworld (2016) - Rated 10 Jun 2020
0 Halt and Catch Fire (2014) - Rated 10 Jun 2020