specner24

specner24
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 91% Spirited Away (2001) - Rated 01 May 2018
97 91% In the Mood for Love (2000) - Rated 01 May 2018
88 41% Shaun of the Dead (2004) - Rated 01 May 2018
86 29% Titanic (1997) - Rated 01 May 2018
90 58% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 01 May 2018
92 70% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 01 May 2018
90 58% Memento (2001) - Rated 01 May 2018
80 12% Full Metal Jacket (1987) - Rated 01 May 2018
85 20% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 01 May 2018
94 79% Stalker (1979) - Rated 01 May 2018