speedyDNA

speedydna
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nihil humanum mihi alienum est!

more Recent Ratings

88 65% Memories of Murder (2003) - Rated 22 Mar 2020
80 37% Zavallilar (1975) - Rated 22 Mar 2020
80 37% Celda 211 (2009) - Rated 22 Mar 2020
88 65% Life Is Beautiful (1997) - Rated 22 Mar 2020
77 23% Amélie (2001) - Rated 22 Mar 2020
77 23% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 22 Mar 2020
80 37% Before Midnight (2013) - Rated 22 Mar 2020
90 86% Schindler's List (1993) - Rated 22 Mar 2020
88 65% 12 Angry Men (1957) - Rated 22 Mar 2020
90 86% Oldboy (2003) - Rated 22 Mar 2020