speedymato

speedymato
Film Freak - 589 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2012
Location: Mihovci pri Veliki Nedelji, ©tajerska, Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m fun to hang with. Have good friends. Am good in every sport that i try. Like watching movies. Interested in girls! Have a apartment and a car. I think that is enough. ;)

more Recent Ratings

75 74% Basic (2003) - Rated 02 Oct 2012
75 74% Shooter (2007) - Rated 02 Oct 2012
85 97% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 02 Oct 2012
70 48% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 02 Oct 2012
75 74% 16 Blocks (2006) - Rated 02 Oct 2012
70 48% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 02 Oct 2012
75 74% Psycho (1998) - Rated 02 Oct 2012
85 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 02 Oct 2012
75 74% Dragonheart (1996) - Rated 02 Oct 2012
70 48% City Slickers (1991) - Rated 02 Oct 2012