speleomania

speleomania
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 9% The Shape of Water (2017) - Rated 31 Dec 2019
90 34% The Fool (2014) - Rated 29 Dec 2019
100 87% The Usual Suspects (1995) - Rated 28 Dec 2019
0% Kin-Dza-Dza (1986) - Rated 28 Dec 2019
90 34% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 28 Dec 2019
50 9% Cast Away (2000) - Rated 28 Dec 2019
99 62% The Green Mile (1999) - Rated 28 Dec 2019
100 87% The Others (2001) - Rated 28 Dec 2019
100 87% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 28 Dec 2019
99 62% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 28 Dec 2019