spencere58

spencere58
Film Freak - 999 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 57% The Dead Pool (1988) - Rated 05 Mar 2014
35 57% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 05 Mar 2014
35 57% Hard to Kill (1990) - Rated 05 Mar 2014
25 11% Black Snake Moan (2007) - Rated 05 Mar 2014
35 57% 8MM (1999) - Rated 05 Mar 2014
35 57% Rango (2011) - Rated 05 Mar 2014
30 29% Fracture (2007) - Rated 05 Mar 2014
35 57% Defiance (2008) - Rated 05 Mar 2014
40 79% High Noon (1952) - Rated 05 Mar 2014
30 29% Police Academy (1984) - Rated 05 Mar 2014