spetsnaz89

spetsnaz89
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2021
Location: Vercelli, VC, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 16% Highlander (1986) - Rated 11 Jul 2021
85 37% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 11 Jul 2021
94 70% Young Frankenstein (1974) - Rated 11 Jul 2021
92 62% The Breakfast Club (1985) - Rated 11 Jul 2021
96 87% Titanic (1997) - Rated 11 Jul 2021
97 95% 300 (2007) - Rated 11 Jul 2021
86 45% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 11 Jul 2021
95 79% First Blood (1982) - Rated 11 Jul 2021
74 4% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 11 Jul 2021
83 16% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 11 Jul 2021