spiffleh

spiffleh
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% The World's End (2013) - Rated 06 Aug 2015
95 98% Hot Fuzz (2007) - Rated 06 Aug 2015
85 92% Serenity (2005) - Rated 06 Aug 2015
78 85% Django Unchained (2012) - Rated 06 Aug 2015
98 99% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 06 Aug 2015
70 66% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 06 Aug 2015
85 92% Memento (2001) - Rated 06 Aug 2015
70 66% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Aug 2015
30 3% The Godfather (1972) - Rated 06 Aug 2015
65 51% Walk the Line (2005) - Rated 06 Aug 2015