spiper

spiper
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 39% The Hunger Games (2012) - Rated 30 Mar 2012
82 89% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 20 Mar 2012
30 6% The House Bunny (2008) - Rated 20 Mar 2012
79 78% The Fighter (2010) - Rated 20 Mar 2012
79 78% Last Tango in Paris (1972) - Rated 20 Mar 2012
81 88% Full Metal Jacket (1987) - Rated 20 Mar 2012
70 49% Bad Lieutenant (1992) - Rated 20 Mar 2012
76 73% Traffic (2000) - Rated 28 Feb 2012
74 60% Phone Booth (2003) - Rated 28 Feb 2012
68 41% Antitrust (2001) - Rated 28 Feb 2012