spitb

spitb
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 77% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 05 Dec 2020
84 40% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 05 Dec 2020
89 85% Almost Famous (2000) - Rated 05 Dec 2020
88 77% Black Swan (2010) - Rated 05 Dec 2020
94 96% Your Name. (2016) - Rated 05 Dec 2020
90 91% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 05 Dec 2020
87 69% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 05 Dec 2020
75 11% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 05 Dec 2020
80 23% Interstellar (2014) - Rated 05 Dec 2020
85 51% Freaky Friday (2003) - Rated 05 Dec 2020