Splendid

splendid
Movie Buff - 470 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 69% Arrival (2016) - Rated 23 Apr 2022
84 76% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 23 Apr 2022
80 54% Ex Machina (2015) - Rated 23 Apr 2022
74 40% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 23 Apr 2022
65 19% Tenet (2020) - Rated 23 Apr 2022
72 34% Dunkirk (2017) - Rated 23 Apr 2022
86 86% Yi Yi (2000) - Rated 23 Apr 2022
81 61% Interstellar (2014) - Rated 23 Apr 2022
76 43% Soul (2020) - Rated 23 Apr 2022
67 21% The Kid Detective (2020) - Rated 23 Apr 2022