sportello

sportello
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Die Hard (1988) - Rated 26 Dec 2017
80 42% Enemy (2014) - Rated 26 Dec 2017
65 17% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 26 Dec 2017
65 17% The Fifth Element (1997) - Rated 26 Dec 2017
100 97% There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Dec 2017
10 2% The Invitation (2015) - Rated 26 Dec 2017
0% Auschwitz (2011) - Rated 26 Dec 2017
10 2% Avatar (2009) - Rated 26 Dec 2017
83 55% Big Bad Wolves (2013) - Rated 26 Dec 2017
81 47% Gone Girl (2014) - Rated 26 Dec 2017