spweymouth

spweymouth
Cinema Addict - 1086 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2014
Location: Camp Hill, Pennsylvania, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Spirited Away (2001) - Rated 08 Jun 2015
90 86% Following (1998) - Rated 08 Jun 2015
86 82% The Graduate (1967) - Rated 08 Jun 2015
90 86% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 04 Mar 2015
100 98% The Seventh Seal (1957) - Rated 03 Mar 2015
92 90% The Great Dictator (1940) - Rated 02 Mar 2015
50 16% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 07 Feb 2015
6% Thumbtanic (2002) - Rated 05 Feb 2015
85 77% Election (1999) - Rated 30 Jan 2015
85 77% The Evil Dead (1981) - Rated 28 Jan 2015